Wystartowała PAKA 2018!

Wystartowała PAKA 2018!
13.04.2018 02:03
Za nami pierwszy dzień 34. PAKI! Czwartek był dniem Koncertu Piosenki Nieprzyzwoitej. Brzmi intrygująco i ciekawie? I tak też było na scenie.
Wśród występujących na scenie pojawili się m.in. Kabaret Hrabi, Marcin Wójcik, Muzyczny Trójząb Neptuna (Kabaret Młodych Panów) i Zespół Reprezentacyjny. I każdy z występujących podszedł do tematu koncertu nieco inaczej. Jedni z większym dystansem, drudzy bardziej dosadnie.
Zobacz całą galerię zdjęć PAKA 2018: Dzień 1
Śpiewano utwory starsze (Starych niema, chata wolna - Kabaret Tey, Bombonierka - Basia Stępniak-Wilk), a także zupełnie nowe i własnego autorstwa. A szeroki wachlarz śpiewanych piosenek w jedną całość skleił Artur Andrus swoimi nieprzyzwoitymi anegdotkami i żartami. A wszystko to na tle pięknej scenografii, która pasowała do charakteru imprezy.
Salwę braw - co dziwić nie powinno - wywołał występ kabaretu Hrabi. Kabareciarze oklaskami zostali zmuszeni do bisowania. Ale podobny los spotkał także Zespół Reprezentacyjny, który powrócił na scenę z bisem.
Koncert zakończyło wspólne odśpiewanie przez wszystkich występujących hymnu krakowskiej PAKI, który to powstała przed rokiem.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio