Lista NOS: Igor przegrał z Dawaj auto!

Lista NOS: Igor przegrał z Dawaj auto!
06.09.2018 21:05
Igor Kwiatkowski ze swoją debutancją piosenką "Pierd*l się", która budzi w Was skrajne odczucia, wszedł w listę Najczęściej Oglądanych Skeczów jak przysłowiowy dzik w żołędzie! Ale nie wystarczyło to do zajęcia pierwszego miejsca na liście. Tam ostatecznie wylądował... Kabaret Skeczów Męczących w hicie "Dawaj auto!".
A piosenka Igora debiutuje na liście na pozycji 2.:
Ale Igor Kwiatkowski ma też w TOP10 swój drugi skecz - monolog o wakacjach z dziećmi. I to na tyle dobry, że na liście NOS drugi raz z rzędu zajmuje wyższe miejsce niż Kabaret Nowaki ze swoim nowym hitem o pani Krystynie i księdzu! Przed tygodniem oba skecze zajmowały miejsca 1. i 2., dziś są to miejsca 3. i 4.!
Kabaret Skeczów Męczacych, poza liderującym skeczem "Dawaj auto", ma w TOP10 jeszcze dwa skecze, które zajęły odpowiednio 5. i 7. miejsce. Wszystkie pochodzą z tegorocznej kieleckiej Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej.
Rzutem na taśmę do TOP10 zdążył wskoczyć też... Piotr Bałtroczyk! Skecz, który zadebiutował u nas na stronie w poniedziałek, dziś wskakuje do TOP10 najpopularniejszych skeczów na miejsce 8! Brawo!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS - najnowsze notowanie

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 892 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio