Lista NOS: W TOP6 same nowości!

Lista NOS: W TOP6 same nowości!
31.08.2018 19:54
Kielce rządzą! Za nami 600-tne notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów! I w TOP6 listy mamy same nowe skecze. Wszystkie pochodzące ze Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej!
O pierwsze miejsce do końca ambitnie walczyły dwa skecze - monolog Igora Kwiatkowskiego oraz Kabaret Nowaki z nową odsłoną skeczu z panią Krystyną! Ostatecznie liderem został Igor Kwiatkowski, a pani Krystyna w skeczu z księdzem i lekarzem musi zadowolić się drugim miejscem.
Dwa kolejne miejsca zajął Kabaret Skeczów Męczących, który znakomicie poprowadził Świętokrzyską Galę. Miejsca 3. i 4. zajęły odpowiednio skecz "Dawaj auto" (z Buźką i Zębem) i "Dziewczyna z Senegalu". Dodatkowo w TOP10 znalazł się także skecz z Jadwigą Paździerz w sądzie. Ostatecznie uplasował się na 6. pozycji.
Ostatnią nowością w TOP10 listy jest skecz Mikołaja Cieślaka (Kabaret Moralnego Niepokoju) z Michałem Czarneckim o napadzie (nie do końca udanym) na bank. Skecz zdecydowanie wart polecenia!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS - najnowsze notowanie

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio