Kabareton w Koszalinie [skecze]

Kabareton w Koszalinie [skecze]
05.08.2018 17:16
Na kabaretowej mapie letnich imprez od lat mocną pozycję zajmuje Koszalin. To właśnie tu na scenie Neo-Nówka zaprezentowała 20-minutową wersję skeczu "Namiot", a Kabaret Moralnego Niepokoju kilka niezwykłych perełek, takich jak choćby "Jerzyk" czy kultowa "Rozmowa z tatą" dotycząca wyjazdu na wakacje! :)
Tym razem w Koszalinie zabrakło Neo-Nówki i Moralnych. Ale nie zabrakło dobrej zabawy. Do wysoko zawieszonej poprzeczki z pewnością doskoczył Kabaret Młodych Panów. Ich najnowszy skecz o rozmowie ze skruszonym piłkarzem kadry Nawałki był zdecydowanie najlepszym skeczem tegorocznego festiwalu.
Kolejny raz z niezłej strony zaprezentował się Kabaret Chyba, który wraz z Przemkiem Żejmo (Kabaret Jurki) sparodiował teleturniej "1 z 10". A wspomniany Kabaret Jurki zaprezentował skecz o sąsiadach, podrywie i zazdrości... :)
Jeśli szukasz większej liczby skeczów z dotychczasowych festiwali w Koszalinie to znajdziesz je tutaj
Skecze z tegorocznego festiwalu w Koszalinie:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio