Lista NOS: Kabaret Smile liderem!

Lista NOS: Kabaret Smile liderem!
23.08.2018 20:02
Mamy zmianę lidera na naszej liście Najczęściej Oglądanych Skeczów! Kabaret Smile z najnowszym skeczem "Na wnuczka" był najczęściej oglądanym skeczem ostatniego tygodnia. Czyżby pan Stanisław urzekł Was swoimi paluszkami bez soli... ? :)
Zmiana lidera spowodowała lawinowe spadki innych skeczów. Tym samym Kabaret Nowaki ze skeczem o dyrektorce ZUSu i Kabaret Młodych Panów w skeczu "Królowie życia" muszą zadowolić się odpowiednio 2-gim i 3-cim miejscem.
Jedyny stand-uper w zestawieniu TOP10 to Łukasz "Lotek" Lodkowski, który swoim monologiem o dziadku zajął 5. pozycję!
W pierwszej dziesiątce listy Najczęściej Oglądanych Skeczów mamy także dwa debiuty. Neo-Nówka i Kabaret Skeczów Męczących zajęły swoimi propozycjami kolejno miejsca 7. i 9.!
Natomiast ostatnimi siłami przed wypadnięciem z pierwszej 10-tki najczęściej oglądanych skeczów broni się duet - Kabaret Moralnego Niepokoju i Ada Borek z Kabaretu Nowaki. Mowa oczywiście o kultowym skeczu "Skojarzenia", który jest kopalnią kultowych haseł ("Jesteś zablokowana", "Znudziło ci się oddychanie prostym nosem?", "Placek się kroi ostrym nożem", itd.). Czy to już ostatnie notowanie tego skeczu w TOP10? Oby nie...
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS - najnowsze notowanie

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio