"Wieśka Tico" hitem internetu!

"Wieśka Tico" hitem internetu!
01.07.2017 11:34
Niesamowita historia! Parodia piosenki "Despacito" Kabaretu Czwarta Fala w 3 dni odnotowała niemal 3 miliony wyświetleń! I od wczoraj jest najpopularniejszym filmikiem w polskim internecie... Nieźle, co?
Historia o Wieśku i jego kultowym Daewoo Tico to kolejna z wielu parodii popularnej piosenki "Despacito", ale w gąszczu tych parodii to właśnie "Wieśka Tico" wyrosło na zdecydowany nr 1, co odzwierciedlają youtube'owe statystyki. Ogromne gratulacje dla Kabaretu Czwarta Fala!
To oczywiście nie jedyna parodia tego kabaretu. Na swoim koncie Czwarta Fala ma także inne świetnie zrealizowane parodie i piosenki:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 717 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio