Znakomita oglądalność Mazurskiej Nocy!

Znakomita oglądalność Mazurskiej Nocy!
12.07.2017 18:42
Jak donosi tvpuls.pl transmisja XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej była najczęściej oglądanym programem wśród kanałów telewizji naziemnej. W grupie 16-49 lat transmisja Mazurskiej Nocy Kabaretowej osiągnęła 11% udziałów w rynku, co dało telewizji PULS drugi wynik w tzw. "prime time" tego dnia. Bardzo dobry wynik osiągnęła też niedzielna powtórka transmisji MNK.
początek cytatu
Sobotnia transmisja na żywo z XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej w TV Puls osiągnęła udział na poziomie 16,5% wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49), a kanał TV Puls był liderem w tej grupie. W grupie All 16-49 transmisja osiągnęła ponad 11% udziałów (SHR), a TV Puls zajęła drugie miejsce w rankingach oglądalności kanałów w prime time. Bardzo dobrze obejrzała się również niedzielna powtórka: 12,56% udziałów w DVBT (SHR, 16-49) oraz 7,55% udziałów w All 16-49 (SHR).
koniec cytatu
Więcej szczegółów znajdziecie na stronie TV PULS.
Skecze z XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej:
Zobacz więcej skeczów z Mazurskiej Nocy Kabaretowej:
XIX Mazurska Noc Kabaretowa

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio