Lista NOS: Wieśka Tico liderem!

Lista NOS: Wieśka Tico liderem!
08.07.2017 17:03
Nowy lider listy NOS nie powinien nikogo zaskakiwać. Po wykręceniu kosmicznego wyniku 7,5 mln wyświetleń parodia piosenki Despacito Kabaretu Czwarta Fala rządzi i dzieli w internetach! :)
Dwa kolejne miejsca to jakże znakomity skecz Neo-Nówki o nowej wersji Teleexpresu i krótka parodia teleturnieju Milionerzy w wykonaniu Kabaretu Skeczów Męczących, nawiązująca do odwołanego/przesuniętego festiwalu w Opolu!
W pierwszej dziesiątce listy mamy aż 4 nowości! Obok stand-upu Lodka i skeczu Kabaretu Młodych Panów znalazła się kolejna parodia Kabaretu Czwarta Fala oraz... rozmowa telefoniczna Maćka Stuhra!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 717 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio