Popularne:

Dziś Kabaretobranie na żywo w TV PULS!

Dziś Kabaretobranie na żywo w TV PULS!
05.08.2017 09:44
Już dziś czeka nas kolejna dawka kabaretowego humoru! O 20:00 rozpocznie się IX Zielonogórska Noc Kabaretowa "Kabaretobranie". W tym roku transmisję z imprezy przeprowadzi TV PULS, która transmitowała także tegoroczną Mazurską Noc Kabaretową.
Czego można się spodziewać?
Zielona Góra to zagłębie kabaretowe. Co prawda na scenie zaprezentuje się mieszanka kabareciarzy z całej Polski, ale to powinno tylko pozytywnie wpłynąć na poziom imprezy, na który można już ostrzyć sobie zęby.
Gospodarzem imprezy ponownie będzie Kabaret Rewers, który w poprzednich latach w Zielonej Górze zarezentował między innymi takie skecze:
A wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Jerzy Kryszak, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Stanisław Tym, Formacja Chatelet, Kabaret Chyba, Kabaret z Konopi i Wojtek Fiedorczuk.
Start imprezy: sobota, 5 sierpnia, 20:00! Transmisja na żywo: TV PULS
Więcej o tegorocznym festiwalu: KABARETOBRANIE 2017

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio