Marzec w krakowskim Studiu Kabaretu!

18.02.2013 14:05
Marzec w krakowskim Studiu Kabaretu!
Za oknem nadal śnieg i minusowa temperatura, ale Studio Kabaretu nie próżnuje. Zanim pojawi się wiosna, w Klubie Studio pojawią się prawdziwe perełki polskiego kabaretu. 3 marca na scenie stanie Artur Andrus i zaprezentuje swój drugi album pt. "Myśliwiecka". (więcej informacji). Trzy dni później, 6 marca, będzie miał miejsce występ zielonogórskiej formacji kabaretowej Nowaki. Kabaret przedstawi swój autorski program pt. Z babą nie wygrasz (więcej informacji). Dzień przed powitaniem wiosny, 20 marca, swój program Co jest śmieszne? zaprezentuje Kabaret Hrabi (więcej informacji). Tego samego dnia Hrabi da się bliżej poznać dzięki Rozmowom Za Kulisami w Klubie Gwarek (więcej informacji).

Już za kilka dni ruszą konkursy z zaproszeniami na występy Artura Andrusa i Kabaretu Nowaki!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio