KONKURS: PÓFINAY - 29. PAKA (sb)!

26.02.2013 13:42
KONKURS: PÓFINAY - 29. PAKA (sb)!
Półfinały do 29. Przeglądu Kabaretów PAKA już lada dzień. W dniach 1-3 marca 15 kabaretów stoczy walkę o miejsce w finale. Drugiego dnia od 18.00 na scenie Rotundy pojawią się: Kabaret Zmarnowany potencjał, Kabaret HYRKI, Famous Jim Williams, Kabaret Inaczej oraz Michał Kempa i wariaci. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na ten występ! Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Kto zajął drugie miejsce na 28. PACE?

Odpowiedzi oraz Wasze imię i nazwisko należy wysłać do czwartku (28 lutego 2013) do godziny 24.00 na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Zwycięzcę wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

A już jutro ostatnia odsłona naszego konkursu i ostatnie zaproszenie!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 740 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio