Już wkrótce XIII KOKS!

09.03.2013 13:06
Już wkrótce XIII KOKS!
Ruszamy z XIII edycją Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich KOKS’ 2013.

Organizowana od 13 lat impreza wpisała się już na stałe w kalendarz ogólnopolskich imprez kabaretowych. Program imprezy składa się z prezentacji artystycznych kabaretów amatorskich z całej Polski, a także występu gwiazdy kabaretu podczas Finału imprezy. Rokrocznie Jury tworzą osobistości naszego miasta oraz znani artyści. Dotychczas w KOKS-ie przewinęło się ponad 150 kabaretów. Jako gwiazdy zaprezentowały się m.in. Kabaret Ani Mru Mru, Jurki, Hrabi, Neonówka, Limo, owcy.B, Kabaret Skeczów Męczących. Finał Tegorocznej edycji poprzedzą dwa występy eliminacyjne w dniach 10 i 24 kwietnia w Klubie "Pod Krechą" Politechniki Świętokrzyskiej. Wielki Finał nastąpi 14 maja w którym zaprezentują się finaliści, a gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Młodych Panów.

Warunki uczestnictwa oraz nagrody opisane są w dołączonym regulaminie (link). Kartę zgłoszeniową (link) należy wysłać do 24 marca drogą elektroniczną lub pocztową (adres w załączonym regulaminie).

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie wszystkie kabarety, soliści oraz zachęcenia koleżanek, kolegów do złożenia aplikacji do w/w konkursu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio