KONKURS: Warsztaty technik komediopisarskich (Kraków)!

10.02.2014 12:54
KONKURS: Warsztaty technik komediopisarskich (Kraków)!
Podczas warsztatów Tomasz Biskup pokaże Wam techniki stosowane przez amerykańskich tekściarzy komediowych. Nie mówi tu o gościach, którzy piszą jeden, dwa skecze miesięcznie, ale o tych, którzy muszą wymyślić po osiemdziesiąt żartów dziennie. Techniki są metodyczne i czasami schematyczne, ale pomagają w zapędzeniu rozlazłego stada Twoich myśli do zagrody zwanej żartem. Nic nie gwarantują, ale znacznie zwiększają szanse, więc warto się nimi zainteresować. Warsztaty technik komediopisarskich już 16 lutego o 11:30. Więcej informacji o występie znajdziecie tutaj.

Mamy dla Was konkurs, nagrodą jest jeden pojedynczy bilet umożliwiający uczestnictwo w warsztatach. Aby wygrać bilet, należy wysłać hasło Warsztaty technik komediopisarskich oraz Wasze imię i nazwisko na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 14 lutego do godziny 18:00. Zwycięzcę wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Uwaga! Skontaktujemy się wyłącznie ze zwycięzcą tuż po zakończeniu konkursu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio