KONKURS: Wybierz sobie nagrodę* (woj. śląskie)!

02.03.2014 13:40
KONKURS: Wybierz sobie nagrodę* (woj. śląskie)!
Takiego konkursu u nas jeszcze nie było! Nagrodą jest jedno podwójne zaproszenie. Tylko nie wiemy, na co... Do wyboru są:

- Wieszaki owców.B w Gliwicach - 10.03.2014 g. 17:30, CKS Mrowisko (kliknij po więcej informacji),
- Z życia niższych sfer - spektakl 3D Kabaretu Skeczów Męczących w Żorach - 12.03.2014 g. 20:00, Kino na Starówce (kliknij po więcej informacji),
- Z życia niższych sfer - spektakl 3D Kabaretu Skeczów Męczących w Czerwionce-Leszczynach - 14.03.2014 g. 16:30, Centrum Kulturalno-Edukacyjne (kliknij po więcej informacji),
- Żarty się skończyły Paranienormalnych w Tychach - 17.03.2014 d. 17:00, Teatr Mały (kliknij po więcej informacji),
- spektakl Pod niemieckimi łóżkami (T. Arciuch, B. Kasprzykowski, B. Opania) w aziskach Górnych - 29.03.2014 g. 18:00, Miejski Dom Kultury (kliknij po więcej informacji).

Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie: W jakim zeszłorocznym wydarzeniu kabaretowym brali udział Paranienormalni, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, owcy.B, Kabaret Skeczów Męczących?. Podpowiadamy, że było ono transmitowane na żywo przez pewną telewizję. Odpowiedzi, Wasze imię i nazwisko oraz informację o wybranej przez Was nagrodzie prosimy o wysłanie na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 7 marca do godziny 12:00. Zwycięzcę wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Uwaga! Skontaktujemy się wyłącznie ze zwycięzcą tuż po zakończeniu konkursu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio