To już dziś! Nowy sezon Dzięki Bogu już weekend!

07.03.2014 10:36
To już dziś! Nowy sezon Dzięki Bogu już weekend!
Czekaliśmy, czekaliśmy, no i się doczekaliśmy. Dziś o 21:45 włączamy telewizor na Dwójkę i oglądamy nowy sezon Dzięki Bogu już weekend i Tylko dla dorosłych.

Na DBJW zaprasza kabaret Smile wraz z gośćmi: Kabaretem Młodych Panów, Słoiczkiem Po Cukrze oraz zespołem Piersi. Przypominamy, że w programie będzie dużo nowości: scenografia, oprawa graficzna, skład ekipy filmowej, kręcący dokument o programie (Adam Małczyk (Formacja Chatelet) – producent, Michał Pałubski (Formacja Chatelet) - techniczny i Basia Tomkowiak (Kabaret ADIN) – reporterka) oraz stały element w postaci Wiadomości (aktualności, sport, pogoda). Bez zmian za to pozostają premiery, skecz na temat oraz wspólne skecze w wykonaniu kilku kabaretów oraz występy gości ze świata show-biznesu.

W Tylko dla dorosłych zobaczymy trójkę gospodarzy: Katarzynę Piasecką, Kacpra Rucińskiego i Rafała Rutkowskiego. Gościem będzie Cezary Jurkiewicz. Czas programu pozostał ten sam - 15 minut, podczas których zaprezentują się znani stand-uperzy i młodzi komicy sceny stand-upowej. Nie zabranie też lubianego cyklu "Między nami zwierzętami".

Zdjęcie: funpage Dzięki Bogu już weekend

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 896 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio