Idymy do Kany?

Idymy do Kany?
27.10.2014 21:06
Skecz po śląsku w wykonaniu Kabaretu Młodych Panów powoli staje się tradycją Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Nic dziwnego, kabareciarze w ten sposób pokazują miejsce, z którego pochodzą i jego tradycję. Jednym z pierwszych skeczy po śląsku była bajka o Kopciuszku...
Skecze po śląsku przypadły do gustu także innym kabaretom. W bajce o Kopciuszku pojawił się Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru, a kabaret Smile rok temu powalił rybnicką publiczność na kolana swoją śląską piosenką o familoku.
Wracając do temu Młodych Panów, ich "ryjkowe" śląskie premiery wywoływały uśmiech na twarzy nie tylko Ślązaków, ale też "Goroli". Ojciec Chrzestny czy Opowieści biblijne zdobyły setki tysięcy wyświetleń, a ich cytaty trafiły do codziennego języka Polaków.
Na tegorocznej Rybnickiej Jesieni Kabaretowej znów pojawił się skecz po śląsku. Sequel Opowieści biblijnych. Czy zabrakło im pomysłu na nowy skecz, czy publiczność domagała się wizyty w Kanie - tego nie wiemy. Możemy za to ocenić efekt pracy kabareciarzy. Jak było w Kanie i co mogło się tam pojawić - zobaczcie i oceńcie sami.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio