NOS: Tak powinna wyglądać Familiada!

NOS: Tak powinna wyglądać Familiada!
13.11.2014 20:21
To jest czas Kabaretu Młodych Panów! Dwa najczęściej oglądane skecze na naszej liście to skecze Młodych Panów z Rybnika. Czyżby gwara śląska była receptą na sukces? Wyniki zdają się to potwierdzać.
Świetny wynik uzyskał nowy skecz Młodych Panów, będący parodią znanej Familiady! Familiadę i Karola Strasburgera parodiowało już wielu, ale Młodym Panom trzeba oddać, że zrobili to na najwyższym poziomie. Rzadko zdarza się by skecz miał 35 minut długości! A jeszcze rzadziej zdarza się, by taki skecz chciało się do końca oglądać. Ten się chciało i wciąż było nam mało! :) Gratulujemy!
Pozycję lidera obroniły Opowieści biblijne po śląsku 2 czyli Kana galilejska! :) Oczywiście to również skecz autorstwa Kabaretu Młodych Panów, zaprezentowany podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej.
Trzecie miejsce dzielnie broni Pani Krystyna czyli skecz Kabaretu Nowaki. Warto również odnotować awans Kabaretu Paranienormalni, którzy ze swoim monologiem i piosenką ostatecznie uplasowali się na miejscu 6.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio