Kabaretowa Noc Listopadowa - jak to było dotychczas?

Kabaretowa Noc Listopadowa - jak to było dotychczas?
11.11.2014 15:41
Dziś kolejna Kabaretowa Noc Listopadowa, którą pokaże TVP2 od 20:05. W tym roku tytuł to: "Bohater potrzebny od zaraz". Imprezę podzielono na 3 części. Każda z nich otrzymała osobny podtytuł i są to w kolejności: "Złe pomniki", "Kim był Andrzej Celiwa" oraz "Orły, cokoły". Imprezę poprowadzi Robert Górski.
W tym roku obok Roberta Górskiego wystąpią: Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Łowcy.B. Grupa MoCarta, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Jurki, Paweł Domagała i aktorzy z Kabaretu na Koniec Świata, grupa Chyba i Kabaret 7 minut po.
Warto przypomnieć sobie co działo się w poprzednich latach, ponieważ kilka perełek ten program nam przyniósł. Pierwszą z nich z pewnością jest fantastyczny skecz kabaretu Hrabi "Pieśni biesiadne":
Znakomicie na tej imprezie odnajdywali się także Moralni. Kabaret Moralnego Niepokoju na tej imprezie występuje niemal rokrocznie. Wybraliśmy cztery ich najciekawsze naszym zdaniem skecze:
Dwa ciekawe skecze były dziełem Jurków i Kabaretu Smile. Obiad w wykonaniu Jurków to wręcz lektura obowiązkowa! :)
Wszystkie skecze z dotychczasowych Listopadowych Nocy Kabaretowych dostępne są tutaj: Kabaretowa Noc Listopadowa (skecze)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio