Kabaretowa Noc Listopadowa 2014!

Kabaretowa Noc Listopadowa 2014!
12.11.2014 21:20
Za nami kolejna Listopadowa Noc Kabaretowa. Tym razem imprezę nagrano w Warszawie, a sam program obfitował w ciekawe i całkiem świeże skecze.
Wśród zaproszonych gości znakomicie zaprezentował się kabaret Ani Mru Mru, który zaprezentował skecz "Przesłuchanie" (premiera miała miejsce na Ryjku 2013, ale skecz rzadko ogrywany w TV). A Marcin Wójcik - poza współprowadzeniem imprezy - zaśpiewał też piosenkę o Andrzeju Celiwie.
Jednak miano najlepszego skeczu wieczoru przypadło kabaretowi Jurki! Ich obiad przy wigilijnym stole, okraszony kilkoma przekleństwami, doskonale wypunktował polskie przywary, wady i typowe zachowania, których należałoby się wstydzić.
Warto zobaczyć także skecz Kabaretu Młodych Panów oraz monolog Bartosza Gajdy (Kabaret Łowcy.B) o przygotowaniu do wojny z "ruskami". :)
Na koniec nie sposób pominąć fakt nagrania wspólnego filmiku Roberta Górskiego z Donaldem Tuskiem. Nagranie, będące zakończeniem serii "Posiedzeń rządu", w których Robert Górski parodiował premiera Donalda Tuska, ukazuje, iż ten drugi ma duży dystans do siebie samego! :)
Wszystkie skecze:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio