Mariola to zawsze krejzolką będzie?

Mariola to zawsze krejzolką będzie?
22.12.2014 22:26
Marioli chyba nikomu przestawiać nie trzeba. Krejzolka, ma psiapsiółę Garyśkę oraz kumpla Maćka - tego co ma służbowe pikaczento. Z perypetii Marioli śmieje się każdy. A większosć zna zna jej teksty i często cytuje, prawda? ;)
Jej perypetie w SPA podbiły serca nie tylko mieszkańców Koszalina, ale też całej Polski. Ten numer trzeba koniecznie pamiętać!
Postać Mariolki tak bardzo złączyła się z twórczością Paranienormalnych, że stała się tematem ich rozmów z Tomaszem Raczkiem...
Kilka lat temu kabaret pokusił się o stworzenie historii, co mogłaby robić Mariola za 30 lat. Dziś poszedł krok do przodu - Mariola za 60 lat. Jak myślicie - bardzo się zmieniła? :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio