Statystyczne podsumowanie roku 2014!

Statystyczne podsumowanie roku 2014!
28.12.2014 20:23
Rok 2014 powoli dobiega końca. Który skecz był najczęściej oglądany? Który wywołał najwięcej emocji? Kto może zaliczyć ten rok do udanych, a kto na straty? Zobacz statystyczne podsumowanie roku.
Biorąc pod uwagę statystyki łączne wszystkich obejrzanych skeczów TOP5 kabaretów prezentuje się następująco:
1 miejsce: Kabaret Moralnego Niepokoju
2 miejsce: Kabaret Młodych Panów
3 miejsce: Kabaret Neo-Nówka
4 miejsce: Kabaret Paranienormalni
5 miejsce: Kabaret Ani Mru Mru
Można powiedzieć - bez większych niespodzianek. Tuż za nimi Limo i Kabaret Skeczów Męczących. Wszystko w normie. Dużo ciekawiej wygląda jednak zestawienie najczęściej obejrzanych skeczów w roku 2014. Próżno tam szukać skeczu Ani Mru Mru czy Młodych Panów. Prym wiedli inni. Poniżej TOP5 skeczów.
TOP5 najczęściej oglądanych skeczów w 2014 roku
5 miejsce: Kabaret Nowaki - Pani Krystyna, ksiądz i policjant (Opole 2014) Nowaki tym skeczem rozbili przysłowiowy bank! Kreacja Pani Krystyny w wykonaniu Adrianny Borek zasługuje na wielkie brawa! Gdyby to od nas zależało - Oskar za rolę drugoplanową trafiłby właśnie w jej ręce.
4 miejsce: Kabaret Moralnego Niepokoju - Badyl - Kibole wyklęci (Tylko dla dorosłych) Skecz Moralnych w TOP5 raczej nikogo nie dziwi. Ale tu akurat mamy do czynienia z czymś więcej. Ten występ wywołał wojnę w komentarzach (polecamy poczytać :)). Ten monolog wzbudził w Was skrajne emocje i rozpoczął burzę, jakiej mało kto mógł się spodziewać. Czy taki był zamysł Roberta Górskiego? Tego nie wiemy, ale efekt w postaci popularności osiągnięty.
3 miejsce: Kabaret Paranienormalni - Stand-up, Pralnia (Opole 2013) A tu ciekawostka - skecz z roku 2013! Odgrzewany kotlet powiecie? A jednak cały występ Paranienormalnych tak bardzo przypadł Wam do gustu, że skecz ten uplasował się na podium listy! Co prawda na najniższym - 3cim stopniu podium, ale jednak podium! Paranienormalni w tym występie zaprezentowali wszystko co w nich uwielbiamy. Odrobina parodii, głos Igora, wkradło się także trochę stand-upu! I to kondominium okazało się skuteczne! :)
2 miejsce: Abelard Giza - Stand-up o papieżu (Tylko dla dorosłych) Obok tego monologu ciężko przejść obojętnie. Abelarda można albo kochać albo nienawidzić. Drugie miejsce spośród skeczów roku 2014 to zapewne zasługa sporej rzeszy osób z obydwu tych obozów. Jedni chwalą, drudzy ganią, a komentarze pod skeczem zdają się nie mieć końca. Ten występ znają chyba wszyscy. Łącznie z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji, która nałożyła karę na Gizę za ten występ.
1 miejsce: Kabaret Hrabi & Artur Andrus & Maciej Stuhr - Studio głupich min [PAKA 2014] Pierwsze miejsce zdaje się być dużą niespodzianką. Oczywiście Kabaret Hrabi i znakomici goście to doskonała kompozycja, która gwarantuje dobry efekt. Jednak na tle wyżej wymienionych skeczów ten zdaje się budzić mniej emocji. Nie mniej jednak zwycięzców się nie sądzi. Gratulujemy wyniku!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio