Lista NOS: Nowy lider na nowy rok!

Lista NOS: Nowy lider na nowy rok!
01.01.2015 15:37
Nowy rok rozpoczynamy od kolejnego notowania Listy Najczęściej Oglądanych Skeczów! I zaczynamy z przytupem. Mamy nowego lidera, przyodzianego w żółtą czapeczkę. To Paciaciak (Neo-Nówka), który debiutuje na liście i od razu od najwyższego miejsca na liście!
Miejsce drugie zajął hymn polskich siłowni czyli Akademia Pana Koksa! Znakomity utwór, parodiujący Pana Kleksa, w wykonaniu Młodych Panów zaskarbił Wasze serca kolejny tydzień z rzędu.
W TOP10 mamy jeszcze dwie nowości. Obydwie autorstwa Neo-Nówki, która po dłuższej przerwie pokazała się w telewizji z nowym programem. Ewidentnie tęskniliście za nimi bo ich nowe skecze zajęły znakomite miejsca na liście. Poza wspomnianym liderem przypadły im jeszcze miejsca 5. i 7.!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio