Jak szaleć to szaleć – nowy program TVP

Jak szaleć to szaleć – nowy program TVP
29.01.2015 21:14
Kabareciarze po raz kolejny pojawią się na małym ekranie. Tym razem w serialu (nieimprowizowanym). Przed kamerą pojawi się: Joanna Kołaczkowska, Cezary Pazura i Jerzy Kryszak. Warto przypomnieć, że swoją przygodę z serialem mieli też Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Jak widać w sit-comach występy kabareciarzy nadal są w cenie. My już niecierpliwie czekamy na emisję, by przekonać się, "z czym się to je". ;-)
Zachęcamy do krótkiego opisu przedsięwzięcia:
"P.O.P. Poradnia Opieki Psychicznej" – taki szyld widnieje na bramie starej, przedwojennej willi na obrzeżu miasta. Tę właśnie instytucję otrzymała w spadku po ojcu główna bohaterka filmu – Marysia Owczarek (w tej roli Joanna Kołaczkowska). Porzuca pracę weterynarza w stołecznym ZOO, by spróbować sił jako szefowa Poradni. Zastrzeżenie w testamencie mówi, że nikogo z poprzedniego personelu nie może zwolnić. Staje więc oko w oko z wrogiem od pierwszego wejrzenia – z byłą faworytą ojca, Barbarą (Tamara Arciuch), szalonym ornitoterapeutą, który leczy śpiewem ptaków (tu wzbija się na ziemię Jerzy Kryszak), terapeutą Wieśkiem (Paweł Wawrzecki), wielbicielem piłki nożnej, płci pięknej i napojów procentowych, który sam nadaje się do poważnej terapii, oraz wszechobecnym Hieńkiem (Sławomir Pacek), który jako "złota rączka" utrzymuje leciwą rezydencję przy życiu. Jest też stały pacjent Kowalski (Cezary Pazura), oraz arcybarwna galeria świrów, popaprańców, czubków i odchyleńców. No, cóż, nasze czasy sprzyjają „odpałom” psychicznym. I pierwszą ligę tych szaleńców zostanie pokazana w odcinkach, do których zdjęcia właśnie się rozpoczęły.
Źródło: TVP. Fot.: Jan Bogacz

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 900 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio