Lista NOS: Balcerzak wraca na szczyt!

Lista NOS: Balcerzak wraca na szczyt!
27.02.2015 13:09
Po dłuższej przerwie na szczyt listy Najczęściej Oglądanych Skeczów wracają Paranienormalni! Rzadko zdarza się, by sequel był co najmniej równie dobry, jak część pierwsza. W przypadku Jacka Balcerzaka ta sztuka zdecydowanie się udała.
Drugie miejsce przypadło znakomitemu skeczowi Młodych Panów, w którym panowie (ponownie wcielając się w postać emerytów) odbierają telefon od Huberta Urbańskiego z loterii RMF FM. Zdecydowanie polecamy! :)
W pierwszej 10-tce listy mamy także 3 nowości! Warto zwrócić uwagę na znakomity występ Romana Żurka z Neo-Nówki, który w filmie "50 twarzy Mietka Paciaciaka" zaprezentował niecodzienne umiejętności... Sami zobaczcie!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio