Zagotował Mariolkę w jej debiucie!

Zagotował Mariolkę w jej debiucie!
02.03.2015 12:18
Za nami pierwszy odcinek programu Paranienormalni Tonight! W debiucie gościem programu był aktor - Bartek Kasprzykowski, który z powodzeniem wziął udział w kilku skeczach. Zagotował nawet Mariolkę, gdy ta przeprowadzała z nim wywiad. Igor Kwiatkowski (Mariolka) kilkukrotnie nie był w stanie opanować śmiechu! Podobnie reagował obserwujący z boku rozmowę Robert Motyka.
Mariolka przeprowadza wywiad z Bartkiem Kasprzykowskim {wpadka}:
Nie zabrakło także Kryspina, który wraz z Michałem Paszczykiem przeprowadzał rozmowę egzaminacyjną do szkoły aktorskiej.
Po zimowej przerwie program Paranienormalni Tonight otwiera nowy rozdział programów kabaretowych w telewizji. Nie jest to program poświęcony stricte skeczom, raczej zabawne talk-show z wstawkami kabaretowymi, któremu bliżej do programu Szymon Majewski Show niż do Dzięki Bogu już Weekend. Z tą jednak różnicą, że prowadzą go ludzie mocno zakorzenieni w światku kabaretowym. Czy program zyska Wasze uznanie? Zobaczymy w przyszłości. My debiut oceniamy bardzo pozytywnie! Widownia programu, która bawiła się znakomicie, zapewne również. :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio