Góral i Jabbar znowu razem!

Góral i Jabbar znowu razem!
09.02.2015 19:14
"Latający klub 2, czyli wieczór kabaretowy" to nowy program rozrywkowo-kabaretowy, który od 6 marca br. emitować będzie TVP2. Jego gospodarzami będą Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru.
Co tydzień Górski i Wójcik będą gościć w swoim show m.in. kabareciarzy, aktorów, wokalistów czy youtuberów. W formule programu znajdą się zaskakujące pytania, piosenki, skecze, parodie, popisy stand-uperów czy satyryczne komentarzy do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Ponadto widzowie programu zobaczą jak Robert Górski ponownie wciela się w rolę Donalda Tuska, Wójcik wystąpi natomiast jako Paweł Graś.
Show "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" będzie nadawany w TVP2 w piątki o godz. 22.15, począwszy od 6 marca br.
TVP podkreśla w komunikacie, że program będzie czerpał z wieloletniej tradycji kabaretowej Dwójki. Będzie też naturalną kontynuacją cyklu kabaretowego "Dzięki Bogu już weekend", emitowanego w piątkowym paśmie TVP2 od wiosny 2013 roku. Stacja podkreśla jednak, że "Latający klub 2" jest skierowany do widowni szerszej niż tylko fani kabaretu.
Źródło i zdjęcie: Wirtualne Media

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio