Lista NOS: Paranienormalni na topie!

Lista NOS: Paranienormalni na topie!
05.03.2015 14:12
Dziś czwartek, a zatem czas na kolejne podsumowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów. Co się wydarzyło w minionych 7 dniach? W zasadzie niewiele. Pierwsze dwa miejsca pozostały bez zmian, liderem wciąż jest kabaret Paranienormalni, mając za plecami nowy skecz Kabaretu Młodych Panów.
Miejsce 3. zamieniło się z 4. i w ten sposób Neo-nówka wskoczyła na ostatnie miejsce podium.
Wysokie, piąte miejsce zajął debiutujący materiał Paranienormalnych, pochodzący z najnowszego programu telewizyjnego Paranienormalni Tonight, w którym Mariolka przeprowadza wywiad z aktorem Bartkiem Kasprzykowskim. Aktor na tyle znakomicie wkomponował się w program, że wyprowadził kilkukrotnie z równowagi Mariolkę, doprowadzając ją do śmiechu.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 740 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio