Premiera Paranienormalni Tonight!

Premiera Paranienormalni Tonight!
01.03.2015 12:06
Już dziś, 1 marca, punkt 22:00 w telewizyjnej Dwójce pojawi się jedyny taki program rozrywkowy – nowy, autorski format łączący to, co najlepsze w talkshow i paranienormalnym poczuciu humoru.
Jeśli masz plany na wieczór, posłuchaj Ryszarda i je zmień. Dlaczego? Zobaczcie sami!
Tego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Najpopularniejszy kabaret, znakomici goście, niecodzienne zadania i nieprzewidywalny rozwój sytuacji. Paranienormalni są twórcami i gospodarzami cyklicznego programu, w którym spróbują pokazać nieznane oblicza popularnych gwiazd telewizji, sportu czy estrady. Nie zabraknie mnóstwa humorystycznych wyzwań, scenek z udziałem znakomitych gości i skeczy przygotowanych specjalnie na potrzeby każdego odcinka. Do pracy nad programem Paranienormalni zaprosili również Kabaret Nowaki, który co tydzień zaskoczy perypetiami nowych postaci.
Co tydzień widzowie TVP2 zobaczą też debiutancki serial kabaretów Paranienormalni i Nowaki zatytułowany "W przychodni (prze)życia". W pierwszym odcinku gościem będzie aktor Bartek Kasprzykowski.
Zobaczcie koniecznie zwiastuny i czołówkę programu!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio