TVP2 wiosną z kabaretowym show „Paranienormalni Tonight”

TVP2 wiosną z kabaretowym show „Paranienormalni Tonight”
09.02.2015 19:27
W wiosennej ramówce TVP2 znajdzie się nowy program rozrywkowy "Paranienormalni Tonight". Będzie nadawany w niedzielne wieczory.
Igor Kwiatkowski i Robert Motyka z kabaretu Paranienormalni będą w nim gościć polskie gwiazdy, stawiając je w humorystycznych i kłopotliwych sytuacjach. Rozmowom z gośćmi towarzyszyć będą specjalnie nagrane na potrzeby programu skecze.
Widzowie TVP2 zobaczą też debiutancki serial kabaretów Paranienormalni i Nowaki zatytułowany "W poczekalni przeżycia". O oprawę muzyczną całości zadba zespół "De S Band".
Reżyserem widowiska będzie Konrad Smuga. Za jego produkcję odpowiadają firma Eskander oraz Agencja Produkcji Telewizyjnej i Filmowej.
Program "Paranienormalni Tonight" emitowany będzie z taśmy. Każdy odcinek potrwa 45 minut. Oglądać go będzie można w TVP2 w niedziele o 22.00 począwszy od 1 marca br. W pierwszym odcinku gościem będzie aktor Bartek Kasprzykowski.
Źródło i zdjęcie: Wirtualne Media

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 740 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio