Hity dotychczasowych Świętokrzyskich Gal!

Hity dotychczasowych Świętokrzyskich Gal!
28.08.2015 14:44
Już jutro kolejna Świętokrzyska Gala Kabaretowa. Postanowiliśmy zerknąć wstecz, by zobaczyć czego możemy się spodziewać. Wybraliśmy najlepsze skecze dotychczasowych imprez w Kielcach.
Miejsce 1.: Bunia!
Może to nie ładnie gloryfikować gospodarzy imprezy, ale statystyki mówią same za siebie. MOPS i walka o zasiłki to dotychczas największy hit świętokrzyskich gal.
Miejsce 2.: Bogdan i problemy damsko-męskie!
Kabaret Paranienormalni to niemal gwarancja sukcesu. Rokrocznie pojawiają się w Kielcach i za każdym razem wywołują salwę śmiechu. Tak było też i za sprawą ubiegłorocznego występu.
Miejsce 3.: Bogdan na drugą nóżkę!
Kolejna porcja problemów Bogdana, a także temat tycia, no i nieśmiertelny hit: "Ja uwielbiam ją"! :)
Miejsce 4.: Psychiatryk
Jarek Sadza w kultowej odsłonie. Parodia Smolenia zaczęła żyć swoim życiem i to były kolejne z tej serii przygody pana Adamczyk w szpitalu.
Miejsce 5.: Daniec o telewizji
Marcin zawsze celnie trafia ze swoimi monologami w aktualnie panujące trendy. Dwa lata temu oberwało się połowie płytkich programów telewizyjnych. Celnie i ze smakiem.
Wyróżnienie: Krajan
Zaskoczenie? Niekoniecznie. Swój człowiek na swojej ziemi. Nie mógł nie trafić w gusta widzów licznie wypełniających amfiteatr.
Kreatywność: Kabaret Skeczów Męczących
Na koniec postanowiliśmy docenić kreatywność KSMów, którzy każdego roku stają na wysokości zadania przygotowując ciekawą... zapowiedź?

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio