Chrzciny liderem, Szef kuchni trzeci!

Chrzciny liderem, Szef kuchni trzeci!
17.09.2015 17:49
Za nami kolejne notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów. Jakie zmiany przyniosło ostatnie siedem dni? Lider wciąż jest ten sam, ale im niżej na liście, tym ciekawiej.
Pierwsze dwa miejsca zdominował Kabaret Skeczów Męczących, który swoimi skeczami ze Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej okupuje czołowe pozycje już kolejny weekend z rzędu.
Znakomity debiut zalicza w tym tygodniu skecz Kabaretu Młodych Panów - Szef kuchni! Pozycja 3. potwierdza, że był to najlepszy skecz pierwszego po wakacjach Latającego Klubu Dwójki.
Powoli ucieka nam z czołówki listy niezmordowana Bożenka (Kabaret Smile). Tym razem pozycję 4. utrzymał skecz z rowerkiem, lecz rozmowa z sąsiadem spadła na 10. pozycję! Obawiamy się, że to może być ostatni tydzień z dwójką skeczów Bożenki w TOP10 listy.
Dopiero na 5. miejscu znajduje się pani Krystyna z księdzem (Kabaret Nowaki). To bardzo dobry sequel przygód Krystyny. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie tak dobry jak część pierwsza, która niezwykle długo utrzymywała się w TOP3 listy.
W pierwszej dziesiątce mamy jeszcze dwie kolejne nowości. Obie pochodzą z programu Paranienormalni Tonight, w którym gościem była Kasia Bujakiewicz. I tak kolejno miejsca 7. i 8. zajęły:
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio