Lista NOS: Szef kuchni nowym liderem!

Lista NOS: Szef kuchni nowym liderem!
26.09.2015 16:21
Mamy nowego lidera listy Najczęściej Oglądanych Skeczów! Został nim skecz "Szef kuchni" Kabaretu Młodych Panów, który w tym tygodniu przegonił oglądalnością "Chrzciny" Kabaretu Skeczów Męczących. To już kolejny skecz w tej tematyce Kabretu Młodych Panów. Poprzedni ("Amaro w restauracji") cieszył się znakomitą popularnością. Czy ten skecz mu dorówna?
Miejsca 2. i 3. zajmuje Kabaret Skeczów Męczących. Co ciekawe - "Chrzciny" z pozycji lidera spadły na miejsce trzecie, a drugą pozycję utrzymał skecz "Komorowski nad morzem".
Drugą szansę dostała od Was Bożenka! Poprzednie notowanie sugerowało, że popularność skeczów z Bożenką (Kabaret Smile) powoli maleje, ale nic z tych rzeczy! Bożenka znowu jest w formie. W najnowszym notowaniu zajęła miejsce 4. i 5.!
Za to dopiero 36. pozycję zajmuje skecz Bożenki z niesamowitą wpadką na scenie! Może i tę pozycję uda się w następnym tygodniu poprawić?
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio