NOS: Świętokrzyska dominuje! Chrzciny liderem!

NOS: Świętokrzyska dominuje! Chrzciny liderem!
03.09.2015 14:09
To było do przewidzenia. Świętokrzyska Gala Kabaretowa dostarczyła mnóstwo znakomitych nowości, które łokciami rozepchały się w TOP10 listy Najczęściej Oglądanych Skeczów! Aż 6 skeczów pochodzi z tej imprezy.
Na szczycie zadomowiły się Chrzciny Kabaretu Skeczów Męczących. Skecz, w którym Jarek Sadza wciela się w kolejną niesamowicie charakterystyczną postać, okazały się największym hitem kieleckiej gali.
Kolejna znakomita nowość to debiutująca na 3. miejscu druga odsłona przygód znanej Krystyny i księdza (Kabaret Nowaki). Wszystko zaczęło się od rozmowy księdza i Krystyny z policjantem. A teraz ksiądz wybrał się na egzamin z prawa jazdy. Jak wyszło? Oczywiście bardzo zabawnie! :)
W TOP10 mamy jeszcze cztery skecze z kieleckiej imprezy:
Pomimo tylu nowości w pierwszej dziesiątce listy zdołały utrzymać się trzy nieco starsze skecze. Wśród nich jest oczywiście Bożenka (i to w dwóch odsłonach) z tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej, a także Jerzyk (Kabaret Moralnego Niepokoju) z Koszalina.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio