Wójcik zaśpiewa z Margaret hymn na Euro!

Wójcik zaśpiewa z Margaret hymn na Euro!
01.04.2016 12:06
Za nieco ponad 2 miesiace ruszają piłkarskie mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2016 we Francji. Poza sportowymi emocjami warto zwrócić uwagę na fakt, iż w tym roku hymny narodowe uczetników będą - jak to miało również miejsce w przeszłości - śpiewane na żywo. To powrót do formuły, która niegdyś była regułą.
My, Polacy, doskonale o tym pamiętamy, za sprawą Edyty Górniak, która zaśpiewała hymn na Mistrzostwach Świata w Korei i Japonii w 2002 roku (posłuchaj nagrania na YT). Niestety, jej adaptacja niewielu słychaczom przypadła do gustu, a cały występ odbił się szerokim echem. Także w branży kabaretowej. Odniósł się do niej m.in. Marcin Daniec:
Tym razem ma być inaczej. Jak donosi portal ŁączyNasPiłka.pl (oficjalna strona Polskiego Związku Piłki Nożnej) - w tym roku na EURO wokalnie reprezentować ma nas duet Margaret - Marcin Wójcik (Kabaret Ani Mru Mru).
Wybór Margaret nie jest wielkim zaskoczeniem. To ostatnio jedna z bardziej popularnych piosenkarek. W dodatku śpiewała też oficjalny hymn Mistrzostw Świata w siatkówce, które odbyły się w 2014 roku w Polsce.
Zdecydowanie większym zaskoczeniem jest dobór kabareciarza do duetu. Owszem - Marcin Wójcik ma znakomity głos i niezwykle często udziela się wokalnie.
W dodatku jest ogromnym fanem futbolu. Nie mniej to wciąż jednak kabareciarz. Poproszony przez nas o skomentowanie tej nominacji, odparł krótko:
"Cóż mogę powiedzieć? Jestem bardzo szczęśliwy! Pojadę tam zaśpiewać, ale jakby zaszła konieczność, to także chętnie zagram na boisku!"
Czy Marcin Wójcik się sprawdzi? Zobaczymy. Z pewnością będziemy trzymać za niego kciuki. Liczymy, że powodów do żartów nie dostarczą ani oni, ani piłkarze.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio