Dzięki Bogu Już Weekend ...powrócił!

Dzięki Bogu Już Weekend ...powrócił!
06.03.2016 15:33
Oficjalnie można już zakończyć kabaretowy sezon ogórkowy, w którym niewiele się dzieje. Na szklane ekrany wrócili kabareciarze. Nowe władze TVP zrezygnowały z kontynuowania emisji "Latającego Klubu Dwójki", ale do łask wraca kultowy program "Dzięki Bogu Już Weekend"!
Zmieniła się godzina i dzień emisji programu - teraz emitowany będzie w piątki, od godziny 22:20. Tak wiemy, szału nie ma. Ale lepsze to niż nic. Pierwszy odcinek pokazał, że możemy spodziewać się niezłej dawki humoru.
W pierwszym odcinku, który wyemitowany został w miniony piątek, wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Smile, Łowcy.B i Kabaret Chyba.
Jak było? Pozytywnie! Trochę politycznie (skecz o KOD'zie), trochę religijnie (skecz Jurków), a przede wszystkim zabawnie! :)
Cieżko wskazać tego, kto zaprezentował sie najlepiej. Moralni pokazali nowy skecz o rehabilitacji, a Jurki rozbawiły publiczność transferem piłkarza do drużyny "Torpedo Grozny"!
Kabaret Chyba świetnie wypunktował telewizyjne reklamy, a Łowcy urzekli nas przeglądem prasy.
I tylko szkoda, że Smile zaprezentował znany już skecz o Urzędzie Skarbowym. Ale i tak zagrali go na wysokim poziomie.
Wszystkie skecze z piątkowego odcinka:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio