Roast Kuby Wojewódzkiego!

Roast Kuby Wojewódzkiego!
19.02.2016 11:48
Stało się to co stać się kiedyś musiało! Król TVNu został zroastowany. Na ruszt wzięli go: Abelard Giza, Anna Dereszowska, Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa, Piotr Kędzierski, Sebastian Rejent oraz... Dawid Podsiadło.
Ten ostatni spisał się nadwyraz znakomicie. Bo kto spodziewał się tak zaskakującego występu po... młodym muzyku? Dawid podszedł do tematu dość nietypowo. Jego występ przypomina nam nieco klimat dawnego kabaretu Mumio. Zobaczcie sami:
Świetnie zaprezentowali się roasterzy ze "Stand-up Polska" czyli Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewczi i Sebastian Rejent. Nieco więcej spodziewaliśmy się po występie Abelarda Gizy.
"Grubo" było podczas występu aktorki - Anny Dereszowskiej, która tego wieczoru nie miała łatwo. Nie pozostała jednak dłużna i ostro potraktowała roastujących i roastowanego!
Sam Wojewódzki też nie pozostał dłużny i w taki oto sposób podziękował zebranym za ten "benefis":

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio