KABARETOBRANIE 2017 w TV PULS!

KABARETOBRANIE 2017 w TV PULS!
02.08.2017 19:28
początek cytatu
JUŻ 5 SIERPNIA – MOC POTĘŻNEJ DAWKI HUMORU:
KABARETOBRANIE 2017, CZYLI
IX ZIELONOGÓRSKA NOC KABARETOWA
NA ŻYWO, TYLKO W TV PULS!
koniec cytatu
Jerzy Kryszak, Stanisław Tym, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rewers – to m.in. do nich będzie należał sobotni wieczór 5 sierpnia! Właśnie wtedy w Zielonej Górze odbędzie się Kabaretobranie 2017, czyli IX Zielonogórska Noc Kabaretowa! Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy będzie "Nowa klasa".
Całe widowisko pokaże na żywo – po raz pierwszy - kanał TV Puls!
Wszystkich fanów rozrywki na najwyższym poziomie czeka nie lada gratka - już w sobotę 5 sierpnia obejrzą na żywo w TV Puls największe gwiazdy polskiego kabaretu. W Amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze wystąpią m.in.: Jerzy Kryszak, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Stanisław Tym, Kabaret Rewers (gospodarz wieczoru), Formacja Chatelet, Kabaret Chyba, Kabaret z Konopi, Wojtek Fiedorczuk i inni.
Transmisja w TV Puls rozpocznie się o 20:00.
"Nowa klasa" – to hasło przewodnie IX Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej. Z humorem o nowym roku szkolnym w premierowych tekstach opowie Kabaret Rewers. Gościnnie pojawi się z nimi Mikołaj Cieślak. Na zielonogórskiej imprezie po raz pierwszy wystąpi Kabaret Pod Wyrwigroszem. Widzów czekają zarówno skecze premierowe jak i najlepsze kabaretowe hity. Oprawę muzyczną widowiska przygotuje tradycyjnie zespół muzyczny Krzysztofa Mrozińskiego.
Kabaretobranie to jedno z najbardziej znanych i rozpoznawalnych wydarzeń rozrywkowych w Polsce. Podczas wszystkich ośmiu edycji było zdecydowanym liderem oglądalności, wyprzedzając m.in. transmisje z olimpiady czy inne programy rozrywkowe. Ważnym elementem imprezy jest wyrobiona i żywiołowa publiczność, która co roku wypełnia po brzegi amfiteatr im. Anny German, a przed telewizorami zasiada liczna widownia.
IX ZIELONOGÓRSKA NOC KABARETOWA TYLKO W TV PULS!
Emisja na żywo: sobota 5 sierpnia, od 20:00.
Więcej informacji na: http://tvpuls.pl/ i www.kabaretobranie.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 873 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio