Świętokrzyska Gala [zapowiedź]

Świętokrzyska Gala [zapowiedź]
24.08.2017 16:12
Wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji... A to oznacza, że nadciąga Świętokrzyska Gala Kabaretowa!
Jak co roku - w ostatni weekend wakacji w Kielcach Kabaret Skeczów Męczących poprowadzi galę kabaretową! Tym razem impreza odbędzie się już jutro (piątek, 25.08.2017). Transmisja w POLSACIE od 20:05.
Na scenie zaprezentuje się prawdziwa śmietanka polskiej sceny kabaretowej: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Formacja Chatelet, Andrzej Grabowski, Kabaret K2, Kabaret pod Wyrwigroszem, Łowcy.B i Kabaret Czesuaf! Imprezę poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących i Monika Dryl! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: ŚWIĘTOKRZYSKA GALA KABARETOWA 2017.
Zobacz zwiastun imprezy:
Czego możemy się spodziewać?
Sporej dawki humoru na wysokim poziomie! Po chwilowej przerwie od festiwali kabaretowych na scenę wracają Paranienormalni, a to już gwarantuje dużą dawkę uśmiechu podczas skeczów i w czasie stand-up'u wplecionego między skeczami.
Kabaret Skeczów Męczących pochodzi z Kielc, więc jak co roku będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. W poprzednich latach zaprezentowali się znakomicie:
Na scenie wystąpi także Kabaret Młodych Panów, który niedawno zaprezentował taką świeżynkę:
Do tego Kabaret Nowaki, który właśnie w Kielcach zaprezentował m.in. sequel przygód Krystyny i Księdza oraz Adę w pełni okazałości :)
Poza tym to właśnie z Kielc pochodzi ten znakomity monolog Andrzeja Poniedzielskiego! Tym razem pana Andrzeja zabraknie, ale zastąpi go imiennik Grabowski. Liczymy, że równie udanie! :)
Wszystkie skecze z dotychczasowych Świętokrzyskich Gal tutaj: Świętokrzyska Gala Kabaretowa

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio