Ryjek 2017 - to będzie kosmos!

Ryjek 2017 - to będzie kosmos!
29.08.2017 12:49
W tym roku organizatorzy Rybnickiej Jesieni Kabaretowej nieźle nas zaskoczyli. Mianowicie kochany przez nas wszystkich RYJEK zaczyna się miesiąc później - 23-27 listopada!
Jednak to nas nie zniechęca, będziemy z niecierpliwością czekać na te cztery dni przepełnione śmiechem i cudowną atmosferą jaką wy - publiczność nas otaczacie.
Jeśli jeszcze nie wiecie ruszyła już sprzedaż biletów! Jak podaje oficjalna strona Rybnickiej Jesieni kabaretowej "Bilety dostępne są w sprzedaży internetowej (za pośrednictwem portali biletynakabarety.pl oraz eventim.pl), a także w sprzedaży stacjonarnej w kilku punktach na terenie Rybnika i nie tylko! Póki co do sprzedaży trafiły wejściówki na pierwsze 3 dni festiwalu podczas których zobaczymy uczestników konkursów oraz gwiazdy – Kabaret Smile, Kabaret Hrabi i Piotra Bałtroczyka!"
DO ZOBACZENIA!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 873 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio