Ponad 2,5 miliona widzów!

Ponad 2,5 miliona widzów!
03.09.2017 18:31
Tegoroczną Świętokrzyską Galę Kabaretową obejrzało w Polsacie ponad 2,5 miliona widzów! To znakomity wynik, który umocnił Polsat na pozycji lidera oglądalności. Piątkowy kabareton osiągnął o ponad 0,5 mln widzów lepszy wynik od niedzielnego koncertu "Przebój lata RMF FM i Polsatu". Kielecki kabareton przebił oglądalnością nawet siatkarski mecz Finlandia-Polska (2,45 mln widzów), który odbył się 26 sierpnia.
2,544 mln widzów stanowiło 19,54 proc. udziału w rynku w grupie wszystkich badanych oraz 21,1 proc. w grupie wiekowej 16-49! To niemal dwukrotnie lepszy wynik od tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej, której udział w rynku wyniósł 11% w tej samej grupie.
Atutem, który przyciągnął widzów przed telewizory była mocna obsada imprezy. Zarówno Paranienormalni jak i Kabaret Skeczów Męczących, którzy mają swoją ogromną rzeszę fanów, w tym roku omijali festiwale kabaretowe. To tylko zaostrzyło apetyt fanów, którzy zasiedli przed telewizorami.
Zobacz skecze z kieleckiego kabaretonu:
Źródło: WirtualneMedia.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio