Wrócił Kabaret na żywo!

Wrócił Kabaret na żywo!
06.03.2019 12:42
Oficjalnie ogłaszamy koniec sezonu ogórkowego! Po zimowej przerwie ze snu budzą się kabarety. W minioną niedzielę na ekrany Polsatu powrócił "Kabaret na żywo".
Pierwszy odcinek, którego tytułem był "Posterunek w ogniu", poprowadził Kabaret Młodych Panów. Wiecznie młodzi panowie z Rybnika zaprezentowali kilka skeczów o policji, czyli w tematyce, której znakomicie się odnajdują. Nie zabrakło też trafnych nawiązań do polityki. Na scenie zaprezentował się także Kabaret K2, Kabaret Zachodni, Kabaret Chyba i Ewa Błachnio w duecie z Łukaszem Kaczmarczykiem jako "Para nr 2".
Nie zabrakło też gości. Choć naszym zdaniem było ich aż za dużo. Piotr Zelt, Bronisław Cieślak, Tomasz Oświeciński, Rafał Cieszyński... Przez chwilę można było się zastanawiać czy to jeszcze kabaret, czy już teatr.
Zobaczcie skecze z pierwszego w tym roku Kabaretu na żywo:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio