Hitowy skecz na koniec!

Hitowy skecz na koniec!
18.03.2019 02:02
Najnowszy odcinek programu "Kabaret na żywo" zaczął się od wyjątkowego skeczu i na jeszcze bardziej wyjątkowym się skończył! Ale od początku...
Gospodarzem odcinka był Kabaret Czesuaf. I trzeba przyznać, że gospodarze stanęli na wysokości zadania. Zaprezenetowali kilka bardzo fajnych "świeżynek", rozbawili publiczność i bardzo dobrze wkomponowali w swoje skecze zaproszonych gości. A wśród nich byli: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Paranienormalni i Kabaret Zachodni.
Program zaczął się od nowego skeczu "Powrót Króla", w którym Czesauf nawiązuje nieco do serialu "Korona królów" emitowanego w publicznej telewizji.
Swój nowy skecz zaprezentował kabaret Paranienormalni. Pojawiły się też ciekawe skecze łączone. Ale największa petarda przyszła na koniec programu... Szczerze? Byliśmy mocno zaskoczeni. Podobnie zaskoczeni byliśmy, gdy Igor Kwiatkowski zaśpiewał piosenkę "Pier*ol się" podczas Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej w Kielcach. A co nas tak zaskoczyło? Nie będziemy spojlerować. Powiemy tylko, że ekipa sprzatająca miała wczoraj wolne, bo Kabaret Czesuaf pozamiatał! Zobaczcie sami:
Wszystkie skecze z wczorajszego programu:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 900 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio