Kabaret na żywo z Bałtroczykiem!

Kabaret na żywo z Bałtroczykiem!
08.04.2019 01:34
Za nami kolejny odcinek programu "Kabaret na żywo". Tym razem gospodarzem programu był Piotr Bałtroczyk, a na scenie zaprezentowali się: Kabaret Młodych Panów, Artur Andrus, Marcin Daniec, Grupa MoCarta, Kabaret Jurki i Ireneusz Krosny.
Do tego, że monologi Bałtroczyka są znakomite, nikogo nie trzeba przekonywać. We wczorajszym odcinku Piotr Bałtroczyk w swój urokliwy sposób opowiedział o różnicach w chorobach młodych i nieco starszych osób. Zaśpiewał też (tak, tak - Bałtroczyk zaśpiewał) wraz z Arturem Andrusem i Marcinem Dańcem "Odę do młodości".
Ze wspomnianej trójki najgorzej na scenie wypadł niestety Marcin Daniec. Monolog o prezydentach Polski trwał kilkanaście minut, z których wiekszość wypełniała cisza na publiczności.
Ale publiczność, co warto zaznaczyć, w tym odcinku nie była przyjazna występującym. W ich oczach uznania nie zyskał ani Daniec, ani Kabaret Jurki. Na szczęście występy Bałtroczyka i KMNu trafiły w ich gusta.
Zobacz wszytskie skecze z programu:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 900 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio