Ani Mru-Mru w Kabarecie na żywo

Ani Mru-Mru w Kabarecie na żywo
10.03.2019 23:56
Za nami kolejny odcinek "Kabaretu na żywo". Co się działo tym razem? Tym razem gościem programu był kabaret Ani Mru-Mru, który zaprezentował kilka znanych już skeczów, jak choćby Sanatorium, Helikopter czy islandzkiego komika Gunara. Ale były też i nowości.
Ciekawym pomysłem był skecz o wpadkach! Każdy kojarzy wpadki aktorów, które po zakończonym filmie prezentowane są na ekranie wraz z napisami. W ten sam sposób zrobiło to Ani Mru-Mru.
Były też dwa skecze o... sikaniu! Serio :) Ani Mru-Mru (zapewne nieświadomie) ma w swoim repertuarze dwa skecze, w których motywem przewodnim jest właśnie sikanie. Choć rozumiane w zupełnie różny sposób.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio