Proroczy skecz Ani Mru-Mru!

Proroczy skecz Ani Mru-Mru!
16.03.2019 12:48
Jak mogliście zauważyć - w minioną środę miała miejsce ogromna awaria facebooka. Od godzin południowych nie dało się publikować żadnych nowych treści, niemożliwe było także zalogowanie się do serwisu. Sytuację opanowano dopiero w czwartek rano.
Okazuje się, że ten scenariusz przewidział... Kabaret Ani Mru-Mru! Co prawda w ich wizji facebook miał nie działać przez tydzień, co na szczęście nie miało miejsca, ale sytuacja z jaką mieliśmy do czynienia została przez Ani Mru-Mru zobrazowana już w 2013 roku! Żałujemy, że ogólnopolskie media, pisząc o awarii portalu, nie czerpały przykładu z AMM i relacje były mniej dramatyczne niż w proroczym skeczu! :)
To oczywiście nie jedyny skecz, który okazał się proroczy. Pod tezę proroczego skeczu można podciągnąć kilka innych. Ale żaden nie przebije Kabaretu Młodych Panów, którzy na rok przed katastrofą w Smoleńsku zrobili skecz o awarii samolotu prezydenta Kaczyńskiego. Młodzi Panowie musieli być przerażeni tym, jak bardzo historia pokryła się z ich skeczem.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio