Nowy program kabaretowy w PULS2!

Nowy program kabaretowy w PULS2!
12.04.2019 00:16
Już w najbliższą sobotę w telewizji PULS2 zadebiutuje zupełnie nowy program kabaretowy.
KABARET POD WYRWIGROSZEM W NOWYM ROZRYWKOWYM SHOW
„KABARETOWE GOGLE I BOKS”
TYLKO W TV PULS I PULS 2.
KIEDY EMISJA?
Zobacz zapowiedź ➡ KABARETOWE GOGLE I BOKS w TV PULS
Uwielbiany przez widzów Kabaret pod Wyrwigroszem zaprasza na swój nowy program „Kabaretowe gogle i boks”. Artyści wcielą się w 17 różnych postaci, które oglądają w telewizji skecze i na bieżąco je komentują. Będzie wesoło, nieszablonowo a nawet muzycznie!
„Kabaretowe gogle i boks” - premiera w PULS 2, soboty od 13 kwietnia o 20:00, oraz w TV Puls, czwartki od 25 kwietnia o 21:50. Tego nie możesz przegapić!
Gospodarzami i gwiazdami programu „Kabaretowe gogle i boks” cyklu są członkowie Kabaretu pod Wyrwigroszem, który w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. Wcielają się oni w 17 postaci, oglądających w telewizji skecze kabaretowe. Widzowie zobaczą takich bohaterów jak: zespół disco polo „Białe szaleństwo”, małżeństwo emerytów, studenci, tęczowa para, rodzina z Podhala oraz rodzina ze Śląska – Honorata, jej mąż Alojzy i ich sąsiad Gustlik. Osią fabularną każdego odcinka są tematy poruszane w oglądanym skeczu i to właśnie one są źródłem żartów.
- Wszystkie postaci są sympatyczne i dają kolor temu programowi. U widza euforię powinni jednak wzbudzić założyciele zespołu disco-polowego „Białe szaleństwo”. Arek i jego brat Rafał na naszych oczach - dosłownie i w przenośni - rodzą teksty piosenek a Sabina, żona Rafała, która założyła w domu studio paznokcia, im w tym pomaga. Oprócz koncertów disco-polowych poznajemy ich brawurowy światopogląd i absurdalne troski życia codziennego. Bardzo zabawna jest również para Gejów, która oglądając programy rozrywkowe w telewizji często musi się odnosić do żartów z własnej orientacji seksualnej. Co daje podwójny efekt komiczny, bo taki żart muszą zripostować, oczywiście podnosząc jego poziom piętro wyżej. A piętro wyżej są sympatyczni, ale głusi Emeryci, którzy wynajmują pokój hałaśliwym studentom. Uwagę widzów z pewnością przyciągnie rodzina z Podhala, gdzie Bachleda Ojcuś i Bachleda Żonuś wychowują przerośniętego Bachledę Synusia. W naszym rankingu wysokie miejsce zajmuje rodzina ze Śląska, gdzie z pewnością hitem będzie Gustlik, którego gra Maurycy. Gustlik to górnik na rencie, który 90 procent czasu spędza w sanatoriach a pozostałe 10 procent w domu sąsiadów Honoraty i Alojza, którym opowiada o swoich miłosnych podbojach z uzdrowiska, a Honorata rewanżuje się opowieściami z Urzędu Skarbowego, w którym pracuje. – mówi o bohaterach programu Łukasz Rybarski, współzałożyciel Kabaretu pod Wyrwigroszem, pomysłodawca, scenarzysta i reżyser programu „Kabaretowe gogle i boks”.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio