Półfinały, półfinały! 28. PAKA coraz bliżej!

12.03.2012 16:07
Półfinały, półfinały! 28. PAKA coraz bliżej!
Rozgrzani eliminacjami, które dały nam wiele pozytywnych emocji i przekonanie, że nadchodzi nowa era kabaretu, nowe gwiazdy, tematy, koncepcje, formę i treść, z niecierpliwością czekamy na Półfinały, podczas których zobaczymy najlepszą osiemnastkę.
To będzie prawdziwe wydarzenie, nie tylko dla wielbicieli kabaretu, ale dla wszystkich, którzy cenią humor inteligentny w różnych jego przejawach. Nie wiemy, które zespoły wezmą udział w wielkim finale, czyli konkursie 28. PAKI, o tym zadecyduje półfinałowe jury. Jedno możemy Wam obiecać, wysoki poziom prezentowanych programów. Będą "standupowcy" w nowych ujęciach, tak zwany kabaret klasyczny, pantomima, absurd, piosenka, a także stylizacje teatralne. Popularne tematy? Przede wszystkim medycyna w dobie kryzysu, ale i relacje damsko-męskie, telewizja w krzywym zwierciadle, stereotypy i schematy współczesnego życia, trochę polityki. Wiele zespołów zaskoczy Was scenografią i kostiumami. A wszystkie gwarantują dobrą zabawę i materiał do przemyśleń. PAKA zaprasza na Półfinały od 23 do 25 marca do krakowskiej Rotundy!23.03.2012r. (piątek) 18:00
Bilety 25/35zł

1. Niplodram
2. Mała Granda
3. Paweł Reszela
4. Kabaret PUK
5. Michał Kempa i diapazony
6. Czwarta Fala

24.03.2012r. (sobota) 18:00
Bilety 25/35zł

1. Tiruriru
2. Król Dopalaczy Marcin Sitek show
3. Kabaret Dworski
4. Róbmy Swoje
5. Ścibor Szpak
6. MIMIKA

25.03.2012r. (niedziela) 18:00
Bilety 25/35zł

1. Nic Nie Szkodzi
2. Gwóźdź do Urny
3. Kabaret Zygzak
4. 7 minut po
5. Marcin Wojciech
6. Kabaret NOC

Bilety do nabycia w kasie Rotundy oraz na www.KupBilecik.pl, www.paka.pl oraz www.biletynakabarety.pl.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 740 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio