VII Katowicka Noc Kabaretowa - zdjęcia!

VII Katowicka Noc Kabaretowa - zdjęcia!
28.06.2016 17:33
7-go maja 2016 w Katowickim Spodku odbyła się VII Katowicka Noc Kabaretowa. Impreza organizowana w ramach Polskiej Nocy Kabaretowej co roku gromadzi tysiące widzów. Humor oraz rozrywka była standardowo na najwyższym poziomie.
Ekipa została dobrana tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretów. Na scenie pojawili się Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2 i Kabaret Nowaki w premierowych programach.
Katowicką, Polską Noc Kabaretową prowadził Kabaret Nowaki.
A tak na scenie szalał Robert Motyka [Kabaret Paranienormalni]:
Specjalnie dla was byliśmy na backstage'u i mamy zdjęcia jakich nigdzie indziej nie zobaczycie! :) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy:

- VII Katowicka Noc Kabaretowa [GALERIA ZDJĘĆ]

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 810 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio