NOS: Nie ma mocnych na Pampasowca!

NOS: Nie ma mocnych na Pampasowca!
28.07.2016 09:58
Tego można było się domyślić. Złoty Pociąg i pampasowiec nie przestaje się Wam podobać! Skecz dobił już do 240 tysięcy wyświetleń. I ani skecze z Mazurskiej Nocy Kabaretowej, ani najnowsze skecze z Koszalina nie zdołały pampasowca zrzucić z podium.
Natomiast drugie miejsce to zaskakujący powrót na listę kultowego skeczu Kabaretu Neo-Nówka - "Niebo". Neoni w humorystyczny sposób pokazali jak łatwo Bóg może dodzwonić się do Diabła i jakie mają problemy :) Zwłaszcza z powstrzymaniem śmiechu na scenie... :)
W TOP10 listy mamy aż 5 nowości! Cztery z nich to skecze z festiwalu w Koszalinie. Najwyżej (bo na 3. miejscu) zadebiutował Kabaret Moralnego Niepokoju, który zaprezentował skecz o odrabianiu lekcji. Zaskoczenie ojca, kiedy syn perfekcyjnie mówi po francusku, w czasie, gdy nie potrafi ułożyć zdania ze słowem malutki jest bezbłędne i rozkładające na łopatki! W końcu mecz jest najważniejszy, a na wieży stoi SS-man!
Wśród nowości z Koszalina mamy parodię Roberta Górskiego w wykonaniu Piotra Gumulca (Kabaret Chyba). Ten występ ostatecznie zajął wysokie, 4. miejsce!
Natomiast listę zamyka Grzegorz Halama z monologiem o problemach z paleniem papierosów! Bardzo fajny występ, który gorąco polecamy!
Całkiem nieźle na liście trzymają się też trzy skecze z Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Co ciekawe - we wszystkich trzech występuje Kabaret Smile. Przypadek? Nie sądzimy. :)
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 810 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio