Zielonogórskie Kabaretobranie!

Zielonogórskie Kabaretobranie!
05.08.2016 16:13
Już w najbliższą sobotę (06.08.2016) kolejny festiwal kabaretowy! Przyszedł czas na 8. Zielonogórską Noc Kabaretową - Kabaretobranie 2016! Na scenie zaprezentują się: Łowcy.B, Kabaret Nowaki, Kabaret Czesuaf, Kabaret Rewers, a także Andrzej Grabowski, Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju) z Katarzyną Zielińską, Grzegorz Halama i będący ostatnio na fali wznoszącej - Kabaret Chyba! Kabaretobranie poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna.
Transmisję na żywo przeprowadzi telewizja Polsat. Start już jutro (06.08.2016) o godzinie 20:05!
Czego można się spodziewać?
Zielona Góra to zagłębie kabaretowe. Co prawda na scenie zaprezentuje się mieszanka kabareciarzy z całej Polski, ale na jakieś perełki możemy ostrzyć sobie zęby. W poprzednich latach w Zielonej Górze mogliśmy oglądać takie skecze:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 803 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio